ПРОЕКТ

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

01.2018 № 7/

м. Вугледар

Про передачу частини приміщення адміністративної будівлі в безоплатне безстрокове користування

В зв’язку зі зміною поштової адреси та статусу нині адміністративної будівлі, що розташована за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а, частина якої безоплатно використовується Вугледарським коледжем Донецького державного університету управління, уточненням площі адміністративної будівлі, пов’язаною з виготовленням технічного паспорту на будівлю, з метою реалізації потреби мешканців міста у здобутті вищої освіти на території міста, керуючись частиною другою статті 327 Цивільного кодексу України, статтею 18, частинами п’ятою та шостою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати частину приміщення адміністративної будівлі в безоплатне безстрокове користування Вугледарському коледжу Донецького державного університету управління для розміщення учбових аудиторій за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а, загальною площею 933,5м2.

2. Директорам комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» (Дзюбан) та Вугледарського коледжу Донецького державного університету управління (Макоткін) укласти договір безоплатного безстрокового користування майном (позички), вказаним в пункті 1 цього рішення у відповідності до вимог діючого законодавства України.

3. Визнати такими, що втратили чинність рішення міської ради від 15.10.1999/ХХІІ-16-4 «О передаче на баланс Угледарскому Академическому колледжу части помещения бывшего детского дошкольного учреждения № 3, находящегося в коммунальной собственности территориальной громады» та від 28.04.2001/ІІІ-32-10 «О внесении дополнений в решение городского совета от 15.10.1999/ХХІІ-16-4 «О передаче на баланс Угледарскому Академическому колледжу части помещения бывшего детского дошкольного учреждения № 3, находящегося в коммунальной собственности территориальной громады».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Матвієнко) та постійну комісію міської ради з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Стешенко).

ПРОЕКТ

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич