р/н 18273

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.10.2018 № 7/

м. Вугледар

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» від 11.09.2018 № 01-11/513 про необхідність передачі основних засобів, що обліковується на балансі та не використовуються підприємством комунальному підприємству «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» для здійснення їх подальшої експлуатації, керуючись статтями 17 та 25, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 7 "Основні засоби", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27 квітня 2000 р. N 92 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 травня 2000 р. за N 288/4509, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» на баланс комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» основні засоби згідно з Переліком (додається) для здійснення їх подальшої експлуатації.
  2. Визначити, що адміністративна будівля, розташована за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а передається комунальному підприємству «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» на праві господарського відання.
  3. Для здійснення приймання-передавання основних засобів, вказаних в пункті 1 цього рішення, керівникам комунальних підприємств «Водоканал» Вугледарської міської ради» (Дзюбан) та «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» (Мироненко) створити відповідні комісії.
  4. Доручити директору комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» подати документи для припинення державної реєстрації права господарського відання на адміністративну будівлю розташовану за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а.
  5. Доручити директору комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» Мироненко Ярославу Володимировичу подати документи для державної реєстрації права господарського відання на адміністративну будівлю розташовану за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Матвієнко) та постійну депутатську комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішення міської ради

від     10.2018 № 7/

ПЕРЕЛІК

№ з/п Інвентарний № Найменування активу
1 2 3
1 13266 Адміністративна будівля, розташована за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а
2 00519 WI-FI роутер у комплекті
3 00517 Внутрішня широкопослугова антена Ubiquiti UniFi Mesh
4 00518 Зовнішня широкопослугова антена Ubiquiti UniFi

Секретар міської ради                                                         В. В. Іваницький