Installing Joomla

Gerb

ПРОЕКТ

р/н 18275

 

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

   .10.2018 № 7/

м. Вугледар

Про безоплатну передачу основних засобів від комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» комунальному підприємству «Тепломережа» Вугледарської міської ради»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» від 22.08.2018 № 01-10/263 про необхідність передачі компресорної техніки, що обліковується на балансі та не використовується підприємством комунальному підприємству «Тепломережа» Вугледарської міської ради» для здійснення її подальшої експлуатації, керуючись статтями 17 та 25, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 7 "Основні засоби", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27 квітня 2000 р. N 92 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 травня 2000 р. за N 288/4509, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» на баланс комунального підприємства «Тепломережа» Вугледарської міської ради» основні засоби згідно з Переліком (додається) для здійснення їх подальшої експлуатації.
  2. Для здійснення приймання-передавання основних засобів, вказаних в пункті 1 цього рішення, керівникам комунальних підприємств «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» (Мироненко) та «Тепломережа» Вугледарської міської ради» (Фоменко) створити відповідні комісії.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Матвієнко) та постійну депутатську комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич

 

                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                               рішення міської ради

                                                                               від     10.2018 № 7/

ПЕРЕЛІК

основних засобів КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради», що підлягають безоплатній передачі КП «Тепломережа» Вугледарської міської ради»

№ з/п Інвентарний № Найменування активу
1 2 3
1 10460020 Компресор ЗИФ
2 13238 Компресор

Секретар міської ради                                                         В. В. Іваницький

Перелік основних засобів КП «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради», що підлягають безоплатній передачі КП «Тепломережа» Вугледарської міської ради» підготовлено відділом житлово-комунального господарства

Начальник відділу

житлово-комунального господарства                                Ю. А. Мілокостова

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)