Installing Joomla

Gerb

ПРОЕКТ

р/н 18278

 

 

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

 

РІШЕННЯ

м.Вугледар

Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у м.Вугледарі на 2018 рік»

         З метою забезпечення виконання Закону України від 07.12.2017 №2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» та розглянувши клопотання Мар’їнського РВ філії державної установи «Центр пробації» від 12.09.2018 №23/2503-18, керуючись статями 31-1, 325-1, 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статями 38, 59, пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у м.Вугледарі на 2018 рік (додається).

2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства (Мілокостова).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Матвієнко Є.П. та на постійну комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

                                                                              

                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                               рішення міської ради

Програма організації суспільно корисних робіт для порушників,

на яких судом накладено адміністративне стягнення

у вигляді виконання суспільно корисних робіт

у м.Вугледарі на 2018 рік

1. Визначення проблеми, на розв’язання якої направлена Програма

Відповідно до Закону України від 07.12.2017 року №2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», на виконання статей 31-1, 325-1, 325-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення в інтересах захисту прав дітей на утримання організовуються оплачувані суспільно корисні роботи, для осіб на яких судом призначено стягнення покарання у вигляді суспільно корисних робіт. Ці роботи є видом оплачуваних суспільно корисних робіт, які організовуються для реалізації державної політики захисту прав та інтересів дітей на належне утримання та примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

За порушення вимог вищезазначених законодавчих актів України передбачено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт особою, яка вчинила адміністративне правопорушення.

У зв’язку з цим, є необхідність в затвердженні Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у м.Вугледарі на 2018 рік.

2. Мета Програми

Метою цієї Програми є:

вирішення пріоритетних завдань державної політики у сфері забезпечення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.

3. Основні шляхи і способи розв’язання проблеми

Шляхами і способами розв’язання проблем є:

- організація відпрацювання порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів в інтересах захисту прав та інтересів дітей;

- вивчення питання щодо необхідності забезпечення інвентарем та іншими засобами праці для проведення суспільно корисних робіт.

Перелік підприємств, установ та організацій, на яких планується проведення суспільно корисних робіт:

- комунальне підприємство «Благоустрій» Вугледарської міської ради»;

- установи та організації міста.

Види оплачуваних суспільно корисних робіт:

- підмітання та прибирання території від сміття, сезонних робіт з благоустрою;

- утримання в належному стані контейнерів, урн, очищення їх від сміття, підготовка контейнерів для сміття для заповнення, прибирання території і встановлення пустих контейнерів на місця після від’їзду сміттєвоза, завантаження сміття на транспорт;

- фарбування огорож, вапняне фарбування дерев та бордюр.

Підприємства, установи і організації, на яких планується проведення суспільно корисних робіт:

- укладають з направленими особами, на відпрацювання суспільно корисних робіт, тимчасові трудові договори на участь в суспільно корисних роботах;

- інформують порушників про умови, режим роботи, оплату праці на підприємстві, в організації, установі;

- здійснюють облік відпрацювання робочого часу порушником;

- оформляють звітну документацію на оплату праці порушників, зайнятих на суспільно корисних роботах, та перерахування заробітку або частки заробітку, відповідно до діючого законодавства, на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для погашення заборгованості зі сплати аліментів.

4. Завдання, заходи і строки виконання Програми

Основними завданнями програми є:

забезпечення виконання вимог Законодавчих актів України щодо виконання порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, в інтересах захисту прав та інтересів дітей та примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів боржниками.

Строки виконання програми – 2018 рік.

5. Очікувані результати

Забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері захисту прав та інтересів дітей та примусового стягнення зі сплати аліментів боржниками (порушниками) на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

6. Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансування програми буде здійснюватися в межах бюджетних призначень міського бюджету та інших не заборонених законодавством джерел.

Загальний обсяг видатків по програмі становить 0,0 тис. грн.

7. Контроль за реалізацією Програми

         Безпосередній контроль за реалізацією програми здійснює перший заступник міського голови та постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин.

Координація роботи з виконання заходів програми покладається на відділ житлово-комунального господарства міської ради.

Після закінчення встановленого строку виконання програми відділ житлово-комунального господарства міської ради складає інформацію про результати виконання програми і подає її на розгляд міської ради у місячний термін після закінчення встановленого строку її виконання.

Секретар міської ради                                                          В.В. Іваницький

Програму організація суспільно корисних робіт для порушників,на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у м.Вугледарі на 2018 рік підготовлена відділом житлово-комунального господарства

Начальник відділу житлово-

комунального господарства                                                Ю.А. Мілокостова

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)