р/н 18304

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

м.Вугледар

Розглянувши лист комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» від 12.10.2018 №1-10, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 14.05.2012 №541 «Про затвердження Порядку надання місцевих гарантій», Цивільним Кодексом України, статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виступити Вугледарській міській раді (далі Гарант) гарантом при укладанні тристороннього договору між комунальним підприємством «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» (далі Кредитор) та комунальним підприємством «Водоканал» Вугледарської міської ради» на суму заборгованості: 1 078 780,56 грн. (один мільйон сімдесят вісім тисяч сімсот вісімдесят гривень п’ятдесят шість копійок).

2. Відповідальність гаранта перед Кредитором обмежується сумою заборгованості.

3. Уповноважити:

3.1. Вугледарського міського голову Сілича Андрія Юрійовича виступити від імені Вугледарської міської ради гарантом при укладанні тристороннього договору між комунальним підприємством «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» та комунальним підприємством «Водоканал» Вугледарської міської ради».

3.2. Директорам комунальних підприємств «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» (Мироненко) та «Водоканал» Вугледарської міської ради» (Дзюбан) укласти тристоронній договір.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Матвієнко Є.П. та на постійну комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                             А.Ю. Сілич