ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

________2018№7/____

м.Вугледар

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди за адресою: Донецька область, м. Вугледар, вул. 13 Десантників, 21, біля будинку «Укртелекома»

Відповідно до рішення міської ради від 20.04.2018 № 7/29-14 «Про атвердження попереднього переліку вільних земельних ділянок комунальної власності, які можуть виставлятися для продажу на земельних торгах окремими лотами або права, на які виставляються для такого продажу», враховуючи міську цільову програму «Розвиток земельних відносин на території міста Вугледара на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 - 2020 роки» затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 №7/25-18, з метою забезпечення ефективного використання земель та збільшення надходжень до місцевого бюджету, керуючись пунктом «а» статті 12, статтею 123, статтею 124, главою 21 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою проведення земельних торгів (аукціону) з набуття права оренди орієнтовною площею 0,09 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, (03.07) (вид використання: для складського використання) яка розташована за адресою: Донецька область, м. Вугледар, вул. 13 Десантників, 21, біля будинку «Укртелекома», із земель житлової та громадської забудови (запас), що вважаються землями комунальної власності.
  1. Розробку, виготовлення, фінансування проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок Виконавця земельних торгів шляхом укладання договору про підготовку лоту до продажу та проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності у формі аукціону між Організатором (Вугледарською міською радою) та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Переможцем земельних торгів за лотом.
  1. Уповноважити міського голову Сілича А.Ю. укласти договір про підготовку лоту до продажу та проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності, яка розташована за адресою: Донецька область, м. Вугледар, вул. 13 Десантників, 21, біля будинку «Укртелекома».
  1. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди подати на затвердження міської ради.
  1. 5. Координацію за виконанням цього рішення покласти на відділ земельних відносин (Суменкова).
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Матвієнко Є.П. та на постійну комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                    А.Ю.Сілич