р/н 18370

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

2018 № 7/

м. Вугледар

Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у визначений час доби в межах території міста Вугледара

З метою попередження правопорушень, пов’язаних із зловживанням алкоголю, зниження рівня злочинності та збереження здоров’я громадян, відповідно до Закону України № 2376 від 22.03.2018 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», статті 153 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись пунктом 441 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Суб’єктам господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють діяльність в межах території міста Вугледара заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових:

• цивільному населенню (окрім підприємств ресторанного господарства) з 20 години 00 хвилин до 10 години 00 хвилин;

• особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння, тощо) – цілодобово.

1. Зобов'язати власників закладів торгівлі забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у визначений цим рішенням час.

2. Рекомендувати Вугледарському відділенню поліції Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області (Павленко):

• здійснювати постійний контроль за дотриманням даного рішення у межах власних повноважень;

• вживати всі передбачені законодавством України необхідні заходи до суб'єктів господарювання м. Вугледара, які порушують встановлену цим рішенням заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових;

• повідомляти Вугледарську міську раду про виявленні факти порушення встановленої заборони, вказаної в пункті 1 цього рішення.

1. Інформацію про хід виконання цього рішення заслуховувати щорічно за підсумками року.

2. Рішення міської ради від 20.05.2016 № 7/4-54 «Про впорядкування реалізації алкогольних і слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) на території міста Вугледара на період проведення Антитерористичної операції» (зі змінами)» та від 21.03.2018 № 7/28-28 «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.05.2016 № 7/4-54 «Про впорядкування реалізації алкогольних і слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) на території міста Вугледара на період проведення Антитерористичної операції» (зі змінами)» вважати такими, що втратили чинність.

3. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ економіки, стратегії розвитку та інвестицій (Дятлов).

1. Контроль щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вербовського М.П. та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник).

Міський голова                                                                              А.Ю.Сілич