ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

м.Вугледар

Для забезпечення сталої та безперебійної роботи комунального підприємства, з метою своєчасного та якісного надання послуг з поводження з побутовими відходами населенню, підприємствам, установам та організаціям на території Вугледарської міської територіальної громади та збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» обіговими коштами на погашення заборгованості за надані послуги із розміщення побутових відходів на полігоні м.Волноваха,  енергоносії та ремонту колектору, керуючись частиною 4 статті 78, статтею 135 та пунктом 1 статті 140 Господарського кодексу України, пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 20.12.2019 №7/52-5 «Про затвердження міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» на 2020 рік, а саме:

1.1. В пункті 2 рішення цифру «811,4» замінити на цифру «1260,7».

1. В міській цільовій програмі ««Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» на 2020 рік:

2.1. Абзац п’ятий глави 1 викласти в наступній редакції:

«Для забезпечення сталої та безперебійної роботи комунального підприємства, з метою своєчасного та якісного надання послуг з поводження з побутовими відходами населенню, підприємствам, установам та організаціям на території Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади необхідно передбачити кошти в сумі 635,4 тис.грн., в тому числі: 49,8 тис.грн. -  на придбання шести автомобільних шин, 36,3 тис.грн. – на придбання чотирьох автомобільних акумуляторів, 400,0 тис.грн. – на погашення кредиторської заборгованості за надані послуги із розміщення побутових відходів на полігоні м.Волноваха, погашення заборгованості за послугу з централізованого теплопостачання – 100,0 тис.грн., прочистка колектору зливової каналізації – 49,3 тис.грн.».

2.2. Абзац перший глави 3 доповнити словами «погашення заборгованості за енергоносії, ремонт колектору.».

2.3. В главах 5, 6 цифру «811,4» замінити на цифру «1260,7».

1. Додаток до міської цільової програми «Прогнозні показники реалізації міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» на 2020 рік викласти в новій редакції (додається).

Міський голова                                                              А.Ю. Сілич

Додаток

до міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» на 2020 рік

Прогнозні показники реалізації міської цільової програми