ПРОЄКТ

р/н 20400

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

м. Вугледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2020 № 7/63-25 «Про надання згоди Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» на прийняття від Комунального підприємства «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» об’єкту «Будівництво амбулаторії загальної практики - сімейної медицини на 1-2 лікаря по вулиці Центральна, 58, с. Микільське, Волноваський район, Донецької області» – нове будівництво»

З метою приведення  прийнятого рішення у відповідність до вимог законодавства, та у зв’язку із закінченням будівництва та готовністю до експлуатації об’єкт «Будівництво амбулаторії загальної практики - сімейної медицини на 1-2 лікаря по вулиці Центральна, 58, с. Микільське, Волноваський район, Донецької області» – нове будівництво», врахувавши лист директора Комунального підприємства «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» від 15.12.2020  № 856 «Щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 22.10.2018 року № 1282/5-18 (зі змінами)», керуючись Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 11.12.2020 № 7/63-25 «Про надання згоди Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» на прийняття від Комунального підприємства «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» об’єкту «Будівництво амбулаторії загальної практики - сімейної медицини на 1-2 лікаря по вулиці Центральна, 58, с. Микільське, Волноваський район, Донецької області» – нове будівництво», а саме:

у назві та у пункті 1 рішення слова «Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради на прийняття» замінити словами «на прийняття до комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади в особі Вугледарської міської ради».

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич