ПРОЄКТ

р/н 20401

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

м. Вугледар

Про прийняття до комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади  в особі Вугледарської міської ради об’єкт «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (без житла) по вулиці Центральна, 43б, с. Петрівське, Волноваського району, Донецької області – нове будівництво» – нове будівництво» та створення комісії

У зв’язку із закінченням будівництва та готовністю до експлуатації об’єкт «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (без житла) по вулиці Центральна, 43б, с. Петрівське, Волноваського району, Донецької області – нове будівництво», врахувавши лист директора Комунального підприємства «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» від 15.12.2020  № 856 «Щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 22.10.2018 року № 1282/5-18 (зі змінами)», керуючись Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади в особі Вугледарської міської ради об’єкт «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (без житла) по вулиці Центральна, 43б, с. Петрівське, Волноваського району, Донецької області – нове будівництво» – нове будівництво» вартістю основних фондів 5175,78253 тис. гривень (далі-об’єкт).
  2. Визнати балансоутримувачем об’єкту, вказаного в пункті 1 цього рішення, Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради», закріпивши його за підприємством на праві оперативного управління.
  3. Створити комісію з приймання-передачі об’єкта «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (без житла) по вулиці Центральна, 43б, с. Петрівське, Волноваського району, Донецької області – нове будівництво»  – нове будівництво» ( далі- Комісія) та затвердити її персональний склад (додається).
  4. Комісії (Вербовський) підготувати акт приймання-передачі об’єкта «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (без житла) по вулиці Центральна, 43б, с. Петрівське, Волноваського району, Донецької області – нове будівництво»» та передати прийнятий об’єкт балансоутримувачу.
  5. Юридичному відділу міської ради (Пісклова) та Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» (Сосюра) провести державну реєстрацію майнових прав.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Бочков), постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник) та постійну комісію міської ради з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич

рішенням міської ради

Склад комісії

з приймання- передачі об’єкта «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (без житла) по вулиці Центральна, 43б, с. Петрівське, Волноваського району, Донецької області – нове будівництво»