ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

________2020 № 7/______

м. Вугледар

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ПЕМ - ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» від 18.12.2020 року, Державний акт на право постійного користування землею серія І-ДН №006608, статут ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ПЕМ - ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ», керуючись статтею 12, частиною 8 статті 79-1, пунктом 1 статті 122, статтею 123, Земельного кодексу України, статтею 55 Закон України «Про землеустрій», пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК ПЕМ - ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ», дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (14.02) площею 0,3618 га, за адресою: м. Вугледар, вул. 13 Десантників, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення які раніше перебували в постійному користуванні Вугледарській енергодільниці підприємства електричної мережі в/о Донецьквугілля.
  2. Розроблену Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ПЕМ - ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії надати до Вугледарської міської ради для затвердження.

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич