Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

 

 

            ПРОЕКТ

            р/н 18293

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

     .11.2018 №

м. Вугледар

Про виконання рішення міської ради від 17.08.2018 № 7/34-13 «Про затвердження протоколу конкурсної комісії із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, придбання квартир у комунальну власність, укладення виконавчим комітетом міської ради договорів купівлі-продажу квартир»

           

            Заслухавши інформацію служби у справах дітей міської ради про виконання рішення міської ради, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

            1. Інформацію про виконання рішення міської ради від 17.08.2018 № 7/34-13 «Про затвердження протоколу конкурсної комісії із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, придбання квартир у комунальну власність, укладення виконавчим комітетом міської ради договорів купівлі-продажу квартир», взяти до уваги (додається).

            2. Рішення міської ради від 17.08.2018 № 7/34-13 «Про затвердження протоколу конкурсної комісії із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, придбання квартир у комунальну власність, укладення виконавчим комітетом міської ради договорів купівлі-продажу квартир» вважати виконаним, з контролю зняти.

           

Міський голова             А.Ю.Сілич

Додаток

до рішення міської ради

_________2018 № __      

Інформація

про виконання рішення міської ради від 17.08.2018 № 7/34-13 «Про затвердження протоколу конкурсної комісії із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, придбання квартир у комунальну власність, укладення виконавчим комітетом міської ради договорів купівлі-продажу квартир»

            17.08.2018 на сесії міської ради затверджено протокол конкурсної комісії із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа від 20.07.2018 № 3. 27.08.2018 між виконавчим комітетом Вугледарської міської ради (в особі міського голови) та переможцями конкурсу із закупівлі житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, укладені договори купівлі-продажу квартир за адресами: м.Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, буд. 7, кв. 41, м.Вугледар, вул. Молодіжна, буд. 10, кв. 86, м.Вугледар, вул. Шахтарська, буд. 16, кв. 27 (загальною вартістю 597,0 тис.грн.). Квартири придбані у комунальну власність територіальної громади міста Вугледара.

            Квартири прийняті у господарське відання КП «Керуюча компанія з житлово - комунальних послуг Вугледарської міської ради».

            29.08.2018 на громадській комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради, проведено розподіл житла серед дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітету міської ради у відповідності з чинним законодавством України     . Згідно із чергою квартири за вищевказаними адресами надані 3 особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

            Враховуючи вищезазначене, вважаємо рішення виконаним та пропонуємо зняти з контролю.

Секретар міської ради                     В.В.Іваницький

Інформацію про виконання рішення міської ради від 17.08.2018 № 7/34-13 «Про затвердження протоколу конкурсної комісії із закупівлі житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, придбання квартир у комунальну власність, укладення виконавчим комітетом міської ради договорів купівлі-продажу квартир» підготовлено службою у справах дітей

Начальник служби у справах дітей                                                          Л.В.Єрьоменко