brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

04.2019 № 7/

м. Вугледар

З метою забезпечення виконання рішення міської ради від 19.10.2018 № 7/36-7 «Про безоплатну передачу основних засобів від комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради», керуючись статтями 142, 143 Конституції України, частиною 2 статті 327 Цивільного Кодексу України, частиною першою статті 3, пунктами 1, 2 частини першої статті 4, частиною першою статті 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 17, 25, пунктом 30 частини першої 26, частинами п’ятою та шостою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 19.10.2018 № 7/36-7 «Про безоплатну передачу основних засобів від комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради», а саме:

Пункт 4 рішення виключити.

Пункт 5 рішення викласти в новій редакції:

«5. Комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» подати документи для державної реєстрації права власності за територіальною громадою міста Вугледара та права господарського відання на будівлю контори (Літера А-2) та боксів гаражних (Літера Б-1), що розташовані за адресою: м. Вугледар, вул. 13 Десантників, 13 за комунальним підприємством «Водоканал» Вугледарської міської ради».

В зв’язку з виключенням з рішення пункту 4, пункти 5 та 6 рішення вважати пунктами 4 та 5.

Міський голова            А. Ю. Сілич

Нещодавно розміщене