brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

_________2019№7/______

м.Вугледар

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється дія суборенди чи сервітуту

Розглянувши заяву комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» (ЄДРПОУ 40761077) від 14.05.2019 року про надання дозволу розробку технічної документації щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється дія суборенди чи сервітуту, клопотання від Ковинєвої Антоніни Борисівни, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 22.08.2017 року, керуючись статтею 98, пунктом «з» статті 99, статтею 100 Земельного кодексу України, статтею 55.1 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Благоустрій» Вугледарської міської ради», на розробку технічної документації щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється дія сервітуту кадастровий номер: 1414800000:01:001:0030, розташованої за адресою: м. Вугледар, бульвар Шахтарський для улаштування автостоянки орієнтовною площею 0,142 га, для встановлення строкового та платного земельного сервитуту на земельній ділянкі коммунальної власності наданої у постійне користування комунальному підприємству «Благоустрій» Вугледарської міської ради» для будівництва та обслуговування об’єкту - бульвар Шахтарський.
  2. Комунальному підприємству «Благоустрій» Вугледарської міської ради», у місячний термін розробити технічну документацію щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється дія сервітуту, та подати її на розгляд до міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заснупника міського голови Матвієнко Є.П. та на постійну комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич