Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ПРОЕКТ

р/н19131

 

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

______2019 № 7/_______

м. Вугледар

Про безоплатну передачу з балансу комунального закладу «Вугледарський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» на баланс «Управління міського господарства Вугледарської міської ради» лічильника з обліку електроенергії

З метою забезпечення сталої роботи та подальшої експлуатації лічильника з обліку електроенергії, що обліковуються на балансі комунальному закладу «Вугледарський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», керуючись Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27 квітня 2000 р. N 92 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 травня 2000 р. за N 288/4509, статтею 140 Конституції України, статтею 24 Господарського кодексу України, статтями 17 та 25, пунктом 30 статті 26, пунктом 4 статті 29, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати безоплатно з балансу комунального закладу «Вугледарський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» на баланс «Управління міського господарства Вугледарської міської ради» лічильника з обліку електроенергії для здійснення його подальшої експлуатації.
  2. Для здійснення приймання-передавання лічильника з обліку електроенергії NP-06TDMME1E.1SM-U (інвентаризаційний номер 11130031, початкова вартість якого складає 460,00 грн), керівникам комунального закладу «Вугледарський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (Бутенко) та «Управління міського господарства Вугледарської міської ради» (Мироненко) створити відповідні комісії.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Бочков) та постійну депутатську комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич