brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

В зв’язку зі створенням управління міського господарства Вугледарської міської ради відповідно до рішення міської ради від 22.03.2019 №7/41-15 та з передачею бюджетних призначень відповідно до законодавства, керуючись статтею 23 Бюджетного Кодексу України, пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Про внесення змін до міської цільової програми «Впровадження засобів обліку витрат та регулювання споживання води та теплової енергії» на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 21.12.2018 №7/38-22, а саме:

1.1. В абзаці 3 глави 6 міської цільової програми слова «виконавчий комітет Вугледарської міської ради» замінити на слова «управління міського господарства Вугледарської міської ради»;

1.2. У главі 7 слова «відділ житлово-комунального господарства міської ради» замінити на слова «управління міського господарства Вугледарської міської ради».

1. Зміни вступають в дію з 01.08.2019.

Міський голова                                                             А.Ю. Сілич

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення міської ради

Про затвердження міської цільової програми «Впровадження засобів обліку витрат та регулювання споживання води та теплової енергії» на 2019 рік

1. Обгрунтування необхідності прийняття рішення

В зв’язку зі створенням управління міського господарства Вугледарської міської ради відповідно до рішення міської ради від 22.03.2019 №7/41-15 та в зв’язку з передачею бюджетних призначень відповідно до законодавства від виконавчого комітету Вугледарської міської ради до управління міського господарства Вугледарської міської ради необхідно внесення змін до міської цільової програми «Впровадження засобів обліку витрат та регулювання споживання води та теплової енергії» на 2019 рік.

1. Правові аспекти

Стаття 23 Бюджетного Кодексу України;

пункт 22 частини 1 статті 26 «Про місцеве самоврядування в Україні».

3.Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття цього рішення не потребує видатків міського бюджету.

1. Позиція зацікавлених органів

Внесення змін до міської цільової програми «Впровадження засобів обліку витрат та регулювання споживання води та теплової енергії» на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 21.12.2018 №7/38-18.

1. Прогноз результатів та соціальних наслідків

Передача бюджетних призначень по міській цільовій програмі «Впровадження засобів обліку витрат та регулювання споживання води та теплової енергії» на 2019 рік управлінню міського господарства Вугледарської міської ради.

Начальник управління міського

господарства Вугледарської міської ради