brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

08.2018 №7/

м. Вугледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 № 7/38-50 «Про затвердження міської цільової програми «Про організацію та фінансування у 2019 році громадських робіт м.Вугледара»

У зв’язку із зміною загальної кошторисної вартості проекту міської цільової програми «Про організацію та фінансування у 2019 році громадських робіт м.Вугледара» та з метою розширення видів громадських робіт, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 21.12.2018 № 7/38-50 «Про затвердження міської цільову програму «Про організацію та фінансування у 2019 році громадських робіт м.Вугледара»:

1.1 Пункт 2 рішення викласти в новій редакції:

«2.Визначити, що джерелами фінансування даної програми є:

міський бюджет в сумі 158,0 тис. грн.,

Фонд загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття в сумі 158,0 тис. грн.»

1.2. главу 6 міської цільової програми викласти у новій редакції:

Загальний обсяг фінансування в рамках Програми складає 316,0 тис. грн., них кошти:

Міського бюджету – 158,0 тис. грн.;

Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття – 158,0 тис. грн.

1.3. главу 5 міської цільової програми викласти у новій редакції:

«Очікувані результати виконання програми викладені у Додатку 2 (додається)».

1.4. Додаток до міської цільової програми «Про організацію та фінансування у 2019 році громадських робіт м.Вугледара» визначити Додатком 1 та викласти у новій редакції (додається).

1.5. главу 4 міської цільової програми доповнити новими видами робіт:

«діловодство та архівна справа;

підсобні роботи;»

Міський голова                                                                                                А.Ю.Сілич

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Обґрунтування необхідності прийняття рішення

Прийняття даного рішення обумовлене зміною обсягів фінансування міської цільової програми «Про організацію та фінансування у 2019 році громадських робіт м.Вугледара», що дозволить розширити види громадських робіт.

Правові аспекти

Закон України «Про зайнятість населення»,

Постанова Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року №175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру»

Фінансово-економічне обґрунтування

Фінансування міської цільової програми здійснюється за рахунок міського бюджету в сумі 158,0 тис. грн., Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в сумі 158,0 тис. грн.

Директор Вугледарського

міського центру зайнятості                                        Р.В. Краснопольська

Додаток

Назва показника