brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.20__

м.Вугледар

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради  «Про затвердження міської цільової Програми «Підтримка комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради» на 2020 рік»,  керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд сесії міської ради проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової Програми «Підтримка комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради» на 2020 рік» (додається).

Міський голова                                                                      А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене