ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.02.2021                                             №   /

м.Вугледар

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

Попередньо розглянувши проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52, частини шостої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд міської ради проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (додається).

Міський голова                                                                    А.Ю.Сілич