ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від                                                 м. Вугледар                     №

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про втрату чинності рішень міської ради»

Попередньо розглянувши проєкт рішення міської ради «Про втрату чинності рішень міської ради», керуючись пунктом 3 частини першої статті 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Винести на розгляд сесії міської ради проєкт рішення міської ради «Про втрату чинності рішень міської ради» (додається).

Міський голова                                                                      Андрій Сілич