ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від                                                 м. Вугледар                     №

Про затвердження Порядку відшкодування вартості наданих соціальних послуг підтриманого проживання осіб похилого віку та/або осіб з інвалідністю Вугледарської міської територіальної громади суб’єкту, що надає соціальну послугу в іншій територіальній громаді

З метою сприяння у розв’язанні проблемних питань, надання соціальних послуг підтриманого проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які проживають на території Вугледарської територіальної громади, перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, керуючись Законом України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», Законом України «Про соціальні послуги», Законом України «Про співробітництво територіальних громад», наказом Мінсоцполітики України «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги підтриманого проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю», пунктом 3 частини першої статті 91 Бюджетного Кодексу України, підпунктом 12 пункту «а» статті 30, статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок відшкодування вартості наданих соціальних послуг підтриманого проживання осіб похилого віку та/або осіб з інвалідністю Вугледарської міської територіальної громади суб’єкту, що надає соціальну послугу в іншій територіальній громаді (додається).
  2. Координацію роботи за виконанням даного рішення покласти на Вугледарське міське управління соціального захисту населення (Солоха).

Міський голова                                                                      Андрій Сілич

Нещодавно розміщене