ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від                                                 м. Вугледар                     №

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Відшкодування вартості наданих соціальних послуг підтриманого проживання осіб похилого віку та/або осіб з інвалідністю Вугледарської міської територіальної громади суб’єкту, що надає соціальну послугу в іншій територіальній громаді на 2021 рік»

Попередньо розглянувши проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Відшкодування вартості наданих соціальних послуг підтриманого проживання осіб похилого віку та/або осіб з інвалідністю Вугледарської міської територіальної громади суб’єкту, що надає соціальну послугу в іншій територіальній громаді на 2021 рік», керуючись пунктом 3 частини першої статті 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Винести на розгляд сесії міської ради проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Відшкодування вартості наданих соціальних послуг підтриманого проживання осіб похилого віку та/або осіб з інвалідністю Вугледарської міської територіальної громади суб’єкту, що надає соціальну послугу в іншій територіальній громаді на 2021 рік» (додається).

Міський голова                                                                      Андрій Сілич

Нещодавно розміщене