ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від                                                 м. Вугледар                     №

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про присвоєння бульвару Шахтарському в місті Вугледарі імені Михайла Бугари»

Попередньо розглянувши проєкт рішення міської ради «Про присвоєння бульвару Шахтарському в місті Вугледарі імені Михайла Бугари», враховуючи  протокол засідання робочої групи з питання перейменування бульвару Шахтарський в місті Вугледарі від 01 квітня 2021 року № 1, керуючись пунктом 1 статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд міської ради проєкт рішення «Про присвоєння бульвару Шахтарському в місті Вугледарі імені Михайла Бугари» (додається).

Міський голова                                                                      Андрій Сілич

Нещодавно розміщене