ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.2018

м.Вугледар

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження міської цільової Програми «Надання перинатальної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим в перинатальному центрі вторинного рівня м.Покровськ» на 2018 рік»

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про затвердження міської цільової Програми «Надання перинатальної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим в перинатальному центрі вторинного рівня м.Покровськ» на 2018 рік», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд сесії міської ради проект рішення міської ради «Про затвердження міської цільової Програми «Надання перинатальної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим в перинатальному центрі вторинного рівня м.Покровськ» на 2018 рік» (додається).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______2018 №   /___

м.Вугледар

З метою подальшого удосконалення роботи в галузі охорони здоров’я міста Вугледара, відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити міську цільову програму «Надання перинатальної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим в перинатальному центрі вторинного рівня м.Покровськ» на 2018 рік (додається).

2.Визначити, що джерелом фінансування даної програми являється міський бюджет в сумі 50,0 тис. грн..

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В. та на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник).

Міський голова                                                                     А.Ю.Сілич

рішення міської ради

Міська цільова програма

1. Визначення проблеми, на розв’язання якої направлена Програма

Доступність, якісність, своєчасність та високо ефективність надання перинатальної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим є основою для забезпечення високого рівня здоров’я та покращення якості життя населення.

Законодавчою базою виконання програми є:

Конституція України; Бюджетний кодекс України (зі змінами) від 8 липня 2010 року № 2456 - VI; проект Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік"; Наказ Міністерства фінансів України та Міністерства охорони здоров’я України від 26.05.2010 р. № 283/437 «Про затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів у галузі «Охорона здоров'я» зі змінами від 25.07.2013 р. № 693/633; Розпорядження голови облдержадміністрації від 19.09.2012 № 692 «Про реорганізацію перинатальної допомоги в Донецькій області», наказу МОЗ України від 31.10.2011 № 726 «Про вдосконалення організації надання медичної допомоги матерям та новонародженим в перинатальних центрах», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.01.2012 за № 68/20381, наказу департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації від 28.05.2015 «Про вдосконалення реорганізації перинатальної допомоги в Донецькій області».

2.Мета програми

Пiдвищення рiвня надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим у перинатальному центрі вторинного рівня м.Покровськ.

3. Головний розпорядник та відповідальні виконавці

Головний розпорядник бюджетних коштів – виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

Відповідальні виконавці:

комунальна установа «Лікувально – профілактична установа Центральна міська лікарня»

4.Завдання програми

1. Забезпечення надання висококваліфікованої медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим.

5.Строки та етапи виконання програми

Строки виконання програми – 2018 рік.

6. Ресурсне забезпечення програми

Фінансування програми здійснюватиметься в межах асигнувань, передбачених міським бюджетом, а також із інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Обсяг асигнувань складає:

2018 рік – 50,0 тис. грн.

7.Контроль за реалізацією заходів програми

Загальний контроль за реалізацією заходів програми здійснює Виконавчий комітет Вугледарської міської ради

8.Очікувані кінцеві результати виконання програми

Реалізація програми дасть змогу привести до:

недопущення материнської смертності;

недопущення малюкової смертності;

підвищення якості отримання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим в дородовий та післяродовий період

Секретар міської ради                                                          В.В.Іваницький

Програму «Надання перинатальної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим в перинатальному центрі вторинного рівня м.Покровськ» підготовлено Лікувально-профілоктичною установою центральною міською лікарнею

Підготував:

Головний лікар ЛПУ ЦМЛ                                                   П.А.Корнієнко

до міської цільової програми

Розподіл фінансування по заходах міської цільової програми

Назва заходу Джерело фінансування (тис.грн.)

Прогноз

і обсяг фінансового ресурсу

Державний бюджет Міський бюджет Інших джерел
Забезпечення надання висококваліфікованої медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим   50,0   50,0