ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

_______________                              № ____

м. Вугледар

Про виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 20.12.2017        № 484 «Про затвердження Плану заходів щодо підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі»

Розглянувши та обговоривши інформацію начальника Вугледарського міського відділу культури і туризму Чумакової В.В. про виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 20.12.2017 № 484 «Про затвердження Плану заходів щодо підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі», керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 20.12.2017 № 484 «Про затвердження Плану заходів щодо підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі» взяти до уваги (додається).

2. Рішення виконавчого комітету міської ради від 20.12.2017 № 484 «Про затвердження Плану заходів щодо підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі» вважати виконаним, з контролю зняти.

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

Додаток

до рішення виконавчого                                                                                  комітету міської ради

___________ № _____

про виконання рішення виконавчого комітету міської ради

Для підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі було затверджено План заходів для всіх верств населення з урахуванням їх попиту та уподобань, які виконані в повному обсязі.

Святкування новорічних свят почалося з відкриття міської новорічної ялинки 19 грудня на бульварі «Шахтарський». До Дня Святого Миколая – в залі культурно-дозвіллєвого центру проведено благодійне свято «Хай Миколай несе у хату здоров’я, радості багато» для дітей пільгової категорії.

В школі мистецтв 21 грудня проведено святкову програму «З Новим роком!» та ІХ шкільний фестиваль мистецтв «Українські візерунки».

27 грудня відбувся новорічний концерт культурного центру ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1».

До Різдва Христового та Старого Нового року культрно-дозвіллєвим центром проведено розважальну програму «Хай у Ваших душах радість панує» і театралізовану виставу «Новий рік у Простоквашино».

8 січня відбулося благодійне свято «Світло різдвяної зірки» з подарунками для дітей.

Вокальний ансамбль школи мистецтв підготував колядки, якими привітав працівників закладів та організацій і мешканців міста.

Лунали музичні радіовітання, радіопрограми «В Новий рік, в Різдво Христове, будьте радісні, панове».

Організовано виставки художніх робіт та декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічна композиція».

В міських бібліотеках оформлено книжкові виставки та полички «Новорічні передзвони», «Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові», відбулися народознавчі перегони «Колядки до моєї хатки».

12 січня творчі колективи міста прийняли участь у відкритому районному святі традиційної культури «Різдвяні передзвони» в м.Велика Новосілка.

Святкові заходи завершилися 19 січня на Святе Водохреща «Радість прийнята серцем».

Працівниками комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» виконано монтаж-демонтаж міської новорічної ялинки та її святкового оформлення. Протягом всього періоду виконувалось прибирання бульвару «Шахтарський».

Міський відділ поліції забезпечував охорону новорічної ялинки та громадського порядку, 74 державна пожежно-рятівна частина 7 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Донецькій області забезпечувала пожежну безпеку.

План заходів щодо підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі виконано в повному обсязі, тому рішення виконавчого комітету міської ради від 20.12,2017 № 484 «Про затвердження Плану заходів щодо підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят в м.Вугледарі» вважати виконаним, з контролю зняти.

Керуючий справами виконавчого комітету                       І.В. Пономаренко

Начальник Вугледарського