brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.2018

м.Вугледар

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про затвердження міської цільової Програми «Медичне забезпечення хворих пільгових та соціально незахищених верств населення у разі амбулаторного лікування на 2018 рік», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Внести на розгляд сесії міської ради проект рішення міської ради «Про затвердження міської цільової Програми «Медичне забезпечення хворих пільгових та соціально незахищених верств населення у разі амбулаторного лікування на 2018 рік» (додається).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене