ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______2018                                                 №

м. Вугледар

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Фінансова підтримка інститутам громадянського суспільства на виконання (реалізацію) програм (проектів, заходів)»

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради Про затвердження міської цільової програми «Фінансова підтримка інститутам громадянського суспільства на виконання (реалізацію) програм (проектів, заходів)», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд міської ради проект рішення міської ради Про затвердження міської цільової програми «Фінансова підтримка інститутам громадянського суспільства на виконання (реалізацію) програм (проектів, заходів)» (додається).

.

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич