ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______2018                                                 №

м. Вугледар

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка»

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд міської ради проект рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (додається).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич