brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______2019                                                      №

м. Вугледар

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про стан функціонування офіційного сайту Вугледарської міської ради за підсумками моніторингу структури і інформаційного наповнення сайту протягом 2018 року», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд міської ради проект рішення міської ради «Про стан функціонування офіційного сайту Вугледарської міської ради за підсумками моніторингу структури і інформаційного наповнення сайту протягом 2018 року» (додається).

Міський голова        А.Ю. Сілич