ПРОЄКТ

Волноваського району ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Керівника міської ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНої АДМІНІСТРАЦІї

м. Вугледар                    №

Про затвердження міської цільової програми «Фінансова підтримка комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2021 рік

З метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» та погашення заборгованості за централізоване водопостачання, керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 1 частини першої статті 4, пунктами 2,8 статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити міську цільову програму «Фінансова підтримка комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2021 рік.
  2. 2. Координацію роботи за виконанням цього наказу покласти на управління міського господарства Вугледарської міської ради (Мироненко).
  3. 3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника міського голови Євгена МАТВІЄНКА.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                        Сергій НОВІКОВ

наказ керівника міської

військово-цивільної адміністрації

.12.2021 №

Міська цільова програма «Фінансова підтримка комунальному

підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2021 рік

1. Загальні положення

Міська цільова програма розроблена відповідно до Законів України «Про військово-цивільні адміністрації» та «Про житлово-комунальні послуги», Бюджетного кодексу України.

На теперішній час через економічно необґрунтовані тарифи з централізованого водопостачання комунальне підприємство «Водоканал» Вугледарської міської ради» за результатами діяльності є збитковим. Ситуація, яка склалася є критичною, так станом на 01 грудня 2021 року заборгованість перед Покровським РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» складає 9155,8 тис.грн., перед Волноваським виробничим управлінням ВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» складає 766,0 тис.грн.

Враховуючи, що більшість споживачів послуг з централізованого водопостачання КП «Водоканал» Вугледарської міської ради» працівники містоутворюючих вугледобувних підприємств ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» та ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» мали тримісячну заборгованість з виплати заробітної плати, саме ці обставини привели до того, що підприємство не має фінансової можливості здійснити на підставі отриманої вимоги Покровського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» від 04 листопада 2021 року №7/1686 та листа Волноваського виробничого управління ВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» від 09 листопада 2021 року №11/1150 термінову часткову оплату існуючого боргу за надані послуги перед Покровським РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» на суму 949,0 тис.грн. та перед Волноваським виробничим управлінням ВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» на суму 211,9 тис.грн.

1. Мета Програми

Метою програми є забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства.

1. Завдання і строки виконання програми

Основним завданням програми є фінансова підтримка комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради».

Строки виконання програми – 2021 рік.

1. Заходи та напрямки виконання програми

Забезпечення надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» на погашення заборгованості за централізоване водопостачання.

1. Очікувані результати

Очікувані результативні показники виконання програми наведено у додатку до міської цільової програми «Фінансова підтримка комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2021 рік (додається).

1. Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансування цієї програми буде здійснюватись в межах бюджетних призначень міського бюджету у сумі 1149,0 тис.грн.

Головним розпорядником бюджетних коштів за цією програмою є управління міського господарства Вугледарської міської ради.

Одержувач бюджетних коштів за цією програмою є комунальне підприємство «Водоканал» Вугледарської міської ради».

1. Контроль за реалізацією програми

Безпосередній контроль за реалізацією програми здійснює перший заступник міського голови.

Координація роботи з виконання заходів програми покладається на управління міського господарства Вугледарської міської ради.

Після закінчення встановленого строку виконання програми управління міського господарства Вугледарської міської ради готує інформацію про результати виконання програми.

Міську цільову програму «Фінансова підтримка комунальному підприємству «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2021 рік підготовлено управлінням міського господарства Вугледарської міської ради

Начальник управління міського

господарства Вугледарської міської ради                   Ярослав МИРОНЕНКО

Додаток