ПРОЄКТ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

м. Вугледар                    №

Про затвердження міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської територіальної громади» на 2022 рік

З метою підвищення ефективності та якості здійснення статутної діяльності підприємства, своєчасного та якісного надання послуг з поводження з побутовими відходами населенню, підприємствам, установам та організаціям на території Вугледарської міської територіальної громади і збільшенням статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської територіальної громади» обіговими коштами на погашення лізингових платежів та сплати відсотків за придбаний сміттєвоз по договору фінансового лізингу, враховуючи наказ керівника міської військово-цивільної адміністрації від 12 січня 2022 року №6/205-22 «Про входження Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області до складу засновників комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради», керуючись частиною 4 статті 78, статтею 135 та пунктом 1 статті 140 Господарського кодексу України, пунктом 1 частини першої статті 4, пунктами 2, 8 частини третьої статті 6 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити міську цільову програму «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської територіальної громади» на 2022 рік (додається).
  2. Визначити, що джерелом міської цільової програми є міський бюджет в сумі 512,7 тис.грн.
  3. Наказ керівника міської військово-цивільної адміністрації від 29 грудня 2021 року №45/205-21 «Про затвердження міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» на 2022 рік вважати таким, що втратив чинність.
  4. 4. Координацію роботи з виконання цього наказу покласти на управління міського господарства Вугледарської міської ради (Мироненко).
  5. 5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника міського голови Євгена МАТВІЄНКА.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                        Сергій НОВІКОВ

наказ керівника міської

військово-цивільної адміністрації

.01.2022 №

Міська цільова програма

«Збільшення статутного капіталу комунального підприємства

«Благоустрій» Вугледарської міської територіальної громади» на 2022 рік

1. Загальні положення

Програма розроблена відповідно до Господарського кодексу України; Закону України «Про військово-цивільні адміністрації».

Інвестування в комунальне підприємство через внески в його статутний капітал – це є трансферт, який здійснюється з метою підвищення ефективності та якості здійснення статутної діяльності таким підприємством, збереження та ефективного використання комунального майна.

1. Мета Програми

Метою програми є поліпшення житлових умов населення.

1. Завдання і строки виконання програми

Основним завданням програми є фінансова підтримка комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської територіальної громади» та підвищення рівня благоустрою міста.

Строки виконання програми – 2022 рік.

1. Заходи та напрямки виконання програми

Фінансова підтримка підприємств комунальної форми власності.

1. Очікувані результати

Очікувані результативні показники виконання програми наведено у додатку до міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської територіальної громади» на 2022 рік (додається).

1. Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансування цієї програми здійснюється у межах затверджених бюджетних призначень згідно із розписом міського бюджету Вугледарської міської територіальної громади у розмірі 512,7 тис.грн.

Головним розпорядником бюджетних коштів за цією програмою є управління міського господарства Вугледарської міської ради.

Одержувач бюджетних коштів за цією програмою є комунальне підприємство «Благоустрій» Вугледарської міської територіальної громади».

1. Контроль за реалізацією програми

Безпосередній контроль за реалізацією програми здійснює перший заступник міського голови.

Координація роботи з виконання заходів програми покладається на управління міського господарства Вугледарської міської ради.

Після закінчення встановленого строку виконання програми управління міського господарства Вугледарської міської ради готує інформацію про результати виконання програми.

Начальник управління міського

господарства Вугледарської міської ради                         Ярослав МИРОНЕНКО

Додаток

на 2022 рік