brend1

Вугледарське міське фінансове управління повідомляє про оприлюднення проекту рішення Вугледарської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 08.07.2016 №7/6-4 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків у м.Вугледарі» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту: врегулювання місцевих податків у місті Вугледарі відповідно до Податкового кодексу, визначення на законних підставах розміру ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Вугледара, в залежності від місця розташування об’єкту нерухомості (зональності) та типів таких об’єктів, для 1 та 2 групи платників єдиного податку від виду господарської діяльності, надання додаткових пільг по вищевказаних податках.

Поштова та електронна адреса: фінансове управління Вугледарської міської ради (85670, м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги 16, тел. 6-32-83, finupravl@)i.ua, постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями (85670,  м.Вугледар, вул.30-річчя Перемоги 16 каб.24, тел.6-53-83, deputatvugledar@gmail.com).

Проект рішення Вугледарської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 08.07.2016 №7/6-4 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків у м.Вугледарі» та аналіз регуляторного впливу (АРВ) цього рішення відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» будуть розміщені 14.03.2017 року на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради (http://www.vugledar-rada.gov.ua, в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Документи».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються у письмовому вигляді міському фінансовому управлінню та постійній комісії з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями до 14.04.2017 року за адресою 85670, м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги 16.

Вугледарське міське фінансове управління