brend1

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта проекту рішення Вугледарської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на 2019 рік»

Вугледарське міське фінансове управління повідомляє про оприлюднення проекту рішення Вугледарської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на 2019 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту : враховуючи норми Бюджетного та Податкового кодексів України міська рада має щорічно затверджувати рішення про місцеві податки, які будуть діяти лише протягом року на який прийняті. Для забезпечення надходжень від сплати єдиного податку до міського бюджету рішенням встановлюються розміри ставок платникам податку (фізичним особам 1, 2 груп).

Поштова та електронна адреса:

фінансове управління Вугледарської міської ради: 85670, м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги 16, тел. 6-32-83, ugledar@depfin.dn.gov.ua

Вугледарська міська рада: 85670,  м. Вугледар, вул30-річчя Перемоги 16 каб.24,тел., 6-53-83, vug.v@ dn.gov.ua).

Проект рішення Вугледарської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати єдиного податку на 2019 рік» та аналіз регуляторного впливу (АРВ) цього рішення відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» будуть розміщені 27.03.2018 року на офіційному веб - сайті Вугледарської міської ради (vugledar-rada.gov.ua), в розділі «Регуляторна політика»

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються у письмовому вигляді до 17-00 27.04.2018 року від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до Вугледарського міського фінансового управління та постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації Вугледарської міської ради за адресою: 85670,  м. Вугледар, вул.30-річчя Перемоги 16, або в електронному вигляді на e-mail, ugledar@depfin.dn.gov.ua та vug.v@ dn.gov.ua.