ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

22.10.2021 № 7/75-11

м. Вугледар

Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади

З метою визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади, згідно з пунктом 32 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067, керуючись Законом України «Про рекламу», статтею 25, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити базову ставку плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади, за 1 місяць у розмірі 0,5 відсотків від мінімальної заробітної плати, визначеної Законом України про Державний бюджет на відповідний бюджетний період.
  1. Затвердити Порядок визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади (додається).

Міський голова                                                                     Андрій СІЛИЧ

рішення міської ради

22.10.2021 № 7/75-11

1. Порядок визначення плати за  тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади, розроблений на підставі пункту 32 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067.
  1. Плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади, формується з урахуванням базової ставки.
  1. Площа місця розташування рекламного засобу визначається як сума площі горизонтальної проекції рекламного засобу на це місце та прилеглої ділянки завширшки 0,5 метра за периметром горизонтальної проекції цього засобу. Для неназемного та недахового рекламного засобу площа місця дорівнює площі вертикальної проекції цього засобу на уявну паралельну їй площину.
  1. Розмір плати за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу не може встановлюватися залежно від змісту реклами.
  1. Плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади, обчислюється за формулою:

П = БС х S, де

П — розмір плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності, грн.;

БС — базова ставка, що становить 0,5 відсотків від мінімальної заробітної плати, визначеної Законом України про Державний бюджет на відповідний бюджетний період, грн.;

S — площа місця розташування  рекламних засобів, яка визначається згідно з пунктом 3 цього Порядку.

1. Внесення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади, здійснюється на рахунок міського бюджету після укладання Договору про тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади.
  1. Розповсюджувач зовнішньої реклами не звільняється від плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів у разі відсутності рекламного засобу.
  1. Вугледарська міська рада може переглядати базові ставки, але не частіше одного разу на рік.
  1. Контроль за своєчасністю та повнотою сплати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади, здійснює Вугледарське міське фінансове управління.

Порядок визначення  плати  за  тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Вугледарської міської територіальної громади, розроблено відділом містобудування та архітектури

Начальник відділу

містобудування та архітектури                                           Вікторія РАДУЛЬ

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456