Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

27.12.2019 № 7/53-11

м. Вугледар

Про передачу функцій з утримання об'єктів благоустрою

              На підставі рішень Вугледарської міської ради від 11.10.2019 №7/48-1 «Про добровільне приєднання територіальної громади села Павлівка Павлівської сільської ради Мар’їнського району Донецької області до територіальної громади міста Вугледар Донецької області (Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Вугледар), від 11.10.2019 №7/48-2 «Про добровільне приєднання територіальних громад сіл Березове, Водяне, Солодке, Степне, Тарамчук Степненської сільської ради Мар’їнського району Донецької області до територіальної громади міста Вугледар Донецької області (Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Вугледар) та утворенням старостинських округів, для забезпечення сталої роботи підприємства, керуючись статтею 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», згідно з Порядком, затвердженим Наказом Державного комітету України з питань житлово- комунального господарства від 25.04.2005 №60, статті 17, пунктом 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати функції з утримання об'єктів благоустрою комунальному підприємству «Благоустрій» Вугледарської міської ради».
  2. Визнати комунальне підприємство «Благоустрій» Вугледарської міської ради» виконавцем послуг з утримання об’єктів благоустрою Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади з 01.01.2020.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич