Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

27.12.2019 № 7/53-14

м. Вугледар

Про затвердження міської цільової програми «Передача коштів на здійснення видатків по культурно-освітнім програмам (бібліотеки) у 2020 році»

            З метою створення належних умов для забезпечення доступності бібліотечних послуг, забезпечення роботи бібліотек Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади та ефективного і цільового використання бюджетних коштів, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити міську цільову програму «Передача коштів на здійснення видатків по культурно-освітнім програмам (бібліотеки) у 2020 році» (додається).
  2. Визначити, що джерелом фінансування програми є бюджет Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади – 54700 грн.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

27.12.2019 № 7/53-14

Міська цільова програма

«Передача коштів на здійснення видатків по культурно-освітнім програмам (бібліотеки) у 2020 році»

  1. Визначення проблеми, на роз’яснення якої направлена Програма

Згідно рішень Вугледарської міської ради від 11.10.2019 року №7/48-1 «Про добровільне приєднання територіальної громади села Павлівка Павлівської сільської ради Мар’їнського району Донецької області до територіальної громади міста Вугледар Донецької області (Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Вугледар)» і №7/48-1 «Про добровільне приєднання територіальних громад сіл Березове, Водяне, Солодке, Степне, Тарамчук Степненської сільської ради Мар’їнського району Донецької області до територіальної громади міста Вугледар Донецької області (Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Вугледар)» приєднані територіальні громади сіл Березове, Водяне, Солодке, Степне, Тарамчук, Павлівка. Відповідно до пункту 39 розділу VІ «Прикінцеві та Перехідні Положення» Бюджетного Кодексу України передбачено, що районі ради мають  передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст у власність об’єднаних територіальних громад  відповідних бюджетних установ та майна цих установ, розташованих на їхній території. На теперішній  час такі бюджетні установи, а саме Павлівська і Степненська сільські бібліотеки (філії)  комунального закладу культури «Мар’їнська централізована бібліотечна система»  не передано.

Відповідно до частини 13 статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» до завершення процедури передачі, фінансування здійснюється за рахунок районного бюджету. У зв’язку з чим, виникла необхідність  передачі фінансового ресурсу до бюджету Мар’їнського району відповідно до статті 93 Бюджетного кодексу України.

  1. Мета Програми

Мета Програми - забезпечення прав громадян на бібліотечне обслуговування, загальну доступність до інформації та культурних цінностей, що збираються, зберігаються, надаються в тимчасове користування сільськими бібліотеками.

  1. Основні шляхи і способи роз’яснення проблеми

         Досягнення поставленої мети передбачається за рахунок фінансового забезпечення сільських бібліотек у вигляді міжбюджетних трансфертів на 1 квартал 2020 року.

  1. Завдання, заходи і строки виконання Програми

Основним завданням Програми є забезпечення доступності для громадян документів та інформації, створення умов для повного задоволення духовних потреб громадян, сприяння професійному та освітньому розвитку громадян, комплектування та зберігання бібліотечних фондів, їх облік, контроль за виконанням.

Кошти за 1 квартал 2020 року направлятимуться на:

         виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бібліотек;

         сплату комунальних послуг.

Строки виконання Програми  - 1 квартал 2020 рік.

  1. Очікувані результати

Реалізація Програми дасть змогу забезпечити на належному рівні фінансування потреб сільських бібліотек, забезпечити населення об’єднаної територіальної громади бібліотечними послугами, зберегти місцеву культурну спадщину.

  1. Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансування Програми буде здійснюватися у вигляді міжбюджетних трансфертів в межах бюджетних призначень загального фонду бюджету Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади.

Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем Програми є Вугледарське міське фінансове управління.

  1. Контроль за реалізацією Програми

Контроль за реалізацією Програми здійснює Вугледарське міське фінансове управління.

Головний розпорядник бюджетних коштів здійснює управління бюджетними коштами в межах встановлених йому бюджетних повноважень, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів.

Координація роботи з виконання заходів Програми покладається на Вугледарський міський відділ культури і туризму.

Міська цільова програма «Передача коштів на здійснення видатків по культурно-освітнім програмам (бібліотеки) у 2020 році» підготовлена міським відділом культури і туризму

Начальник Вугледарського

міського відділу культури і туризму                                  В.В.Чумакова