Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

27.12.2019 № 7/53-19

м. Вугледар

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Вугледара           на 2020 рік

З метою економічного і соціального розвитку міста Вугледара протягом 2020 року, відповідно до законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про засади державної регіональної політики» та до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» (із змінами), керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку міста Вугледара на 2020 рік (далі – Програма, додається).
  2. Виконавчим органам міської ради – розпорядникам бюджетних коштів своєчасно вносити зміни до Програми у разі коригування бюджетних призначень.
  3. Керівникам виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій міста забезпечити виконання заходів, показників Програми та щоквартально, до 15 числа місяця наступного за звітним періодом, інформувати відділ економіки, стратегії розвитку та інвестицій Вугледарської міської ради про хід її виконання.
  4. Відділу економіки, стратегії розвитку та інвестицій Вугледарської міської ради (Дятлов) надавати міській раді інформацію про хід виконання Програми за підсумками І кварталу, І півріччя, 9 місяців та 2020 року.
  5. Відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики (Шиян) опублікувати Програму на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради в розділі «Програма розвитку міста».
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків (Матвієнко, Вербовський, Бочков) та постійні комісії Вугледарської міської ради (постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський), постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко), постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник), постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями (Романенко).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

Вкладення:
Скачати цей файл (Програма 2020.doc)Програма 2020.doc