Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

24.01.2020 № 7/54-24

м. Вугледар

Про затвердження списку присяжних

На підставі подання начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області Циганкової Т.О. від 07.11.2019 № 02-11707/19, відповідно до вимог статті 64  Закону України «Про судоустрій і статус суддів», відповідно до підпункту 1 пункту 26 розділу IX «Перехідних положень» Кримінального процесуального кодексу України від 13 квітня 2012 року № 4651-VI, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити список присяжних для Вугледарського міського суду Донецької області (додається).
  2. Юридичному відділу Вугледарської міської ради (Пісклова) про прийняте рішення проінформувати територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області.

Міський голова                                                                     А.Ю.Сілич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

24.01.2020 №7/54-24

Список

присяжних для Вугледарського міського суду

Донецької області

№ пп

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце роботи

1

Анісімова

Тетяна Юріївна

Робітник виробничої лазні АБК ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

2

Базаря

Любов Василівна

Муляр ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

3

Бурлака

Марина Леонідівна

Прибиральник службових приміщень ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

4

Бордюг

Андрій Миколайович

охоронець, ДОВШ ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

5

Борисова

Дарина Олександрівна

Завідувач хіміко-бактеріологічної лабораторії КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

6

Бутенко

Євген Васильович

Електрослюсар ( слюсар) черговий з ремонту обладнання ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

7

Волошина

Анжела Анатоліївна

Фахівець із заробітної плати КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

8

Дюбо

Любов Василівна

Маляр, ремонтно-будівельної дільниці ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

9

Жук

Олександр Сергійович

Прохідник ДПР-3 ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

10

Каша

Неля Леонідівна

Електрослюсар ( слюсар) черговий з ремонту обладнання ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

11

Коломоєць

Альона Павлівна

Електрослюсар (слюсар) черговий з ремонту обладнання ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

12

Коновал Ніна Олексіївна

Машиніст насосних установок КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

13

Крівко

Марина Миколаївна

Секретар КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

14

Кузьміна

Валентина Михайлівна

Прибиральник службових приміщень ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

15

Лаптєв

Едуард Володимирович

Нормувальник гірничий на підземних  роботах ВТВО та НП ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

16

Логвиненко

Ольга Миколаївна

юрист КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

17

Логвинюк

Олександр Володимирович

Слюсар АВР каналізаційних мереж КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

18

Мельцель

Галина Іванівна

Прибиральник службових приміщень ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

19

Михайлевич

Олександр Геннадійович

Головний інженер КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

20

Моїсєєва

Людмила Олександрівна

Контролер водопроводного господарства КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

21

Пивовар Наталя Володимирівна

Контролер водопроводного господарства КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

22

Поправка

Дмитро Васильович

Начальник ВТВО та НП ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

23

Пономарьов

Сергій Вікторович

Електрослюсар підземний ДМДГО ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

24

Потоцька

Марина Володимирівна

Інженер з паспортизації ЕМЦ ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

25

Рубайло

Юлія Володимирівна

Палітурник ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

26

Сорока

Тетяна Вікторівна

Оператор ЕОМ

СКО ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

27

Тростянська

Марина Вікторівна

Інспектор з кадрів ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

28

Теплова

Світлана Петрівна

Архіваріус ДП «Шахта імені М.С.Сургая»

29

Черкашина Ольга Олександрівна

Економіст КП «Водоканал» Вугледарської міської ради»

30

Чернишов

Олександр Олександрович

Майстер гірничий ДШТ (колесний) ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1»

31

Шанін Ігор Миколайович

Депутат Вугледарської міської ради

Список присяжних  для Вугледарського міського суду Донецької області підготовлений юридичним відділом

Начальник юридичного відділу                                          Н.В. Пісклова