Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

15.05.2020 № 7/57-29

м. Вугледар

Про виконання Плану роботи міської ради за 2019 рік, затвердженого рішенням міської ради 21.12.2018 № 7/38-66

Відповідно до пункту 7 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію про виконання Плану роботи міської ради за 2019 рік, затвердженого рішенням міської ради 21.12.2018 № 7/38-66 прийняти до відома (додається).
  2. Рішення міської ради від 21.12.2018 № 7/38-66 «Про План роботи міської ради на 2019 рік» вважати виконаним, з контролю зняти.

Міський голова                                                                                                                            А.Ю. Сілич

Додаток

до рішення міської ради

15.05.2020 №7/57-29

Інформація
про виконання Плану роботи
міської ради за 2019 рік

                Рішенням Вугледарської міської ради від 21.12.2018 № 7/38-66 був затверджений План роботи міської ради на 2019 рік. План роботи складався з трьох розділів. До першого розділу були включені питання по розгляду проектів міських програм, місцевого бюджету, заслуховування інформації про хід виконання тієї чи іншої програми. До другого розділу входили заходи з організаційного забезпечення діяльності міської ради, а в третій розділ – взаємодія з територіальною громадою. Також були заплановані терміни виконання цих заходів протягом року та визначені відповідальні.

На засіданнях комісій розглядалися проекти рішень, звернення громадян, питання, подані підприємствами, організаціями та ОСББ міста з подальшим винесенням їх на розгляд сесії.

Відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у Вугледарській міській раді працює 4 постійних комісій ради:

 з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями;

з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації;

з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин;

з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг.

Відповідно до розділу I Плану роботи, всі питання, які планувалися розглянути на пленарних засіданнях міської ради протягом звітного року розглянуто стовідсотково.

Сесії організовувались та проводились у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Вугледарської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 26.02.2016 №7/2-42 (в редакції рішення міської ради від 22.03.2019 №7/41-41).

Основним напрямком у роботі міської ради було прийняття міських програм. Наявність програм, перш за все, дає можливість у міському бюджеті передбачити кошти на їх реалізацію. Крім того, це документи, які дають можливість розробити заходи для вирішення економічних, соціальних, житлово-комунальних та інших проблем. Всі програми підготовлені відповідними спеціалістами, розглядалися попередньо на засіданнях виконкому.

Основними документами, по яким працювала міська рада, були:

Міський бюджет на 2019 рік, Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2019 рік та ряд програм по пріоритетних напрямках розвитку міста, програм соціального направлення. За звітний період прийнято 357 рішень. Також на сесіях міської ради розглядалися депутатські запити та звернення, по яким приймалися відповідні рішення.

Депутатами не було запропоновано жодного проекту рішення.

                Протягом року міською радою заслуховувалась інформація про хід виконання цільових програм, інформація Волноваської прокуратури та керівника органів Національної поліції в м.Вугледарі «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Вугледарської міської ради», інформація керівників комунальних підприємств про стан роботи житлово-комунального господарства.

Другий розділ Плану роботи стосувався організаційного забезпечення діяльності міської ради. Вся робота виконувалась спільно з відділом з питань забезпечення діяльності міської ради, а саме:

Проведено та підготовлено 15 пленарних засідань, 93 засідань постійних депутатських комісій та 4 спільних депутатських комісій, підготовлено відповідно 97 протоколів.

Засідання комісій відбувались відповідно до графіку або скликались за необхідності.

Для ознайомлення всі проекти рішень попередньо опубліковувалися на офіційному сайті міської ради та також після їх прийняття на пленарних засіданнях. Також на сайті розміщені всі протоколи засідань постійних комісій та пленарних засідань сесії. В день проведення пленарного засідання оприлюднювалися результати поіменного голосування депутатів міської ради.

Усі прийняті на сесіях рішення та документи упорядковані належним чином.

Після кожної сесії спеціалістами відділу з питань забезпечення  діяльності міської ради видавалися копії рішень фізичним та юридичним особам, відділам та структурним підрозділам міської ради та по запиту Центру надання адміністративних послуг.

Перед кожним пленарним засіданням спеціалістами відділу проводилась технічна підготовка та завантаження інформаційних матеріалів до системи електронного голосування «Віче», а також здійснювався супровід під час проведення пленарних засідань.

З метою забезпечення відкритості та прозорості міської ради, виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» на офіційному сайті Вугледарської міської ради знаходяться всі рішення міської ради, оголошення стосовно дати, часу та місця проведення засідань сесії, розпорядження міського голови стосовно скликання сесії.

Відділом з питань забезпечення діяльності міської ради постійно розсилалися на електронні адреси депутатів матеріали для ознайомлення з проектами порядку денного, проектами рішень, листами та матеріалами до засідань постійних комісій та пленарного засідання.

Згідно регламенту Вугледарської міської ради на сайті розміщувалися  проекти рішень міської ради (за 20 днів), окрім питань, які потребували  негайного реагування. Таким чином будь-який мешканець міста мав змогу ознайомитися з проектами рішень, Програм, Положень, регуляторних актів. Жодних пропозицій чи зауважень до проектів рішень від громадськості протягом звітного року не поступило.

Відділом надавалась інформаційно-методична допомога, консультації посадовим особам місцевого самоврядування, депутатам міської ради та мешканцям міста.

Відповідно до проведеного аналізу відвідування пленарних засідань сесій міської ради за звітний період у депутатів Романенко Д.В., Сороки М.Г. Фоменко В.О. жодного пропуску. По одному пропуску з поважних причин зробили - 7 депутатів (Войцеховський В.В., Деркач Р.В., Корнієнко П.А., Кіщенко О.В., Петрова Г.О., Мисник С.В., Урін Є.М.), по два пропуски - 3 депутатів (Когут О.М., Кузьменко М.І.,  Реміга В.П.) по три пропуски - 4 депутатів (Буряк М.О., Куниця О.В., Краснопольська Р.В., Рогульський О.А.,) чотири пропуски - 3 депутатів (Іваницький В.В., Рейзе К.А., Радченко В.А.); п’ять пропусків – 1 депутат (Приходько Н.Г., .); сім пропусків – 1 депутат (Передерий О.П.); вісім пропусків – 1 депутат (Шиян І.Є.); дев’ять пропусків –  1 депутат (Рєпін О.В.,); десять пропусків – 1 депутат (Шанін І.М.). тринадцять пропусків – 1 депутат (Коломієць В.О.).

 На кінець року чисельний склад депутатів 7 скликання Вугледарської міської ради склав 25 чоловік. Представник Вугледарської міської організації Партії «Блок Петра Порошенко Солідарність» Рєпін Олександр Вячеславович написав заяву про дострокове припинення повноважень депутата, у зв’язку з цим міською радою 20 грудня 2019 року було прийнято відповідне рішення.

Аналіз відвідувань депутатами засідань постійних комісій протягом 2019 років.

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями – проведено 18 засідань, з них зроблено пропусків:

Романенко Д.В. - 1

Деркач Р.В. – 15

Рейзе К.А. – 10

Краснопольська Р.В. – 1

Петрова Г.О. – 1

Рогульський О.А. – 1

Шанін І.М. – 18

Комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації - проведено 45 засідання, з них зроблено пропусків:

Войцеховський В.В - 5

Корнієнко П.А. - 6

Приходько Н.Г. - 25

Коломієць В.О. - 45

Куниця О.В. – 14

Сорока М.Г. - 4

Урін Є.М. – 9

Комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин – проведено 20 засідань, з них зроблено пропусків:

Фоменко В.О. – 1

Радченко В.А. -5

Когут О.М. – 4

Буряк М.О.-2

Кузьменко М.І  - 8

Передерий О.П. - 12

Комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг – 18 засідань, з них зроблено пропусків:

Мисник С.В.- 1

Реміга В.П. – 4

Кіщенко О.В. –3

Рєпін О.В. – 13

Шиян І.Є. – 14 

Протягом звітного терміну міська рада співпрацювала з суміжними сільськими громадами, управлінням децентралізації Департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації, Центром розвитку місцевого самоврядування, координаторами Проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»; спеціалістами з мобілізації громад компоненту 3 «Громадська безпека та соціальна згуртованість» проекту ПРООН програми «Відновлення та розбудови миру».

Проводилась робота комісії «Про нагородження відзнаками Вугледарської міської ради». Проведено 8 засідань комісії з попереднього розгляду пропозицій про нагородження відзнаками Вугледарської міської ради та рекомендовано міському голові до нагородження Почесними грамотами 5 чоловік, Грамотами 44 чоловіка, Почесними знаками відзнаки - 6.

Третій розділ Плану роботи стосувався взаємодії депутатів міської ради з територіальною громадою.

Кожен депутат, згідно статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», зобов’язаний звітувати перед виборцями. Саме з цих звітів виборець може дізнатись, чим займався депутат протягом року, що зробив для міста, про його роботу в раді. Але жоден депутат не звітував перед виборцями про свою роботу.

Загалом робота депутатів міської ради щодо взаємодії з територіальною громадою обмежувалась тільки особистим прийомом громадян згідно затвердженого графіку. Приміщенням міської ради для прийому громадян протягом 2019 року користувалися такі депутати: Петрова Г.О. – 8 разів; Романенко Д.В. – 7 разів; Краснопольська Р.В. – 1 раз. Було одне звернення мешканця до депутата Романенко Д.В. Слід також зазначити, що міська рада не володіє інформацією щодо проведення прийомів громадян депутатами в інших визначених ними місцях. Тому за підсумками року не має можливості зробити аналіз та узагальнити звернення або скарги, які поступали від громадян до депутатів.

Інформацію про виконання Плану роботи міської ради за 2019 рік підготовлено секретарем міської ради

Секретар міської ради                                                                                                              В.В. Іваницький

Нещодавно розміщене