Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

04.06.2021 № 7/71-8

м. Вугледар

Про надання згоди на безоплатне прийняття та прийняття до комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади в особі Вугледарської міської ради майна, майнових прав та зобов’язань комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні Волноваської районної ради

              З метою забезпечення належного функціонування та фінансування об’єктів закладів охорони здоров’я, які знаходяться на території Вугледарської міської територіальної громади, в частині передачі майна, майнових прав та зобов’язань комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради»,  що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст та знаходиться в управлінні Волноваської районної ради, враховуючи рішення Волноваської районної ради від 28 травня 2021 № 8/6-124 «Про безоплатну передачу майна, майнових прав та зобов’язань комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради, у комунальну власність Вугледарської міської територіальної громади в особі Вугледарської міської ради», постанову Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 № 807-ІХ та керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 26,частиною другою статті 60 та пунктом десятим розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на безоплатне прийняття та прийняти до комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади в особі Вугледарської міської ради майно, майнові права та зобов’язання комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради» (ЄДРПОУ 37980245), а саме: амбулаторію с. Микільське, амбулаторію с. Петрівське, фельдшерсько-акушерський пункт с. Єгорівка, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради.
  2. Створити комісію приймання-передачі майна, майнових прав та зобов’язань комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради», а саме: амбулаторії с. Микільське, амбулаторії с. Петрівське, фельдшерсько-акушерського пункту с. Єгорівка зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні Волноваської районної ради у комунальну власність Вугледарської міської територіальної громади в особі Вугледарської міської ради (далі- Комісія) та затвердити її персональний склад (додається).
  3. Передати комунальне майно в оперативне управління та на баланс комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради»
  4. Комісії (Бочков) підготувати для затвердження відповідні акти приймання передачі майна, майнових прав та зобов`язань та передати прийняте комунальне майно балансоутримувачу шляхом складення відповідних переліків.
  5. Міському голові Андрію СІЛИЧУ затвердити акти приймання-передачі майна, майнових прав та зобов`язань, складені Комісією.
  6. Координацію за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія БОЧКОВА.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія БОЧКОВА та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (МИСНИК).

Міський голова                                                                     Андрій СІЛИЧ

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                     рішення міської ради

                                                                               від. 04.06.2021 № 7/71-8

Склад комісії

з приймання-передачі майна, майнових прав та зобов’язань комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради» а саме: амбулаторії с. Микільське, амбулаторії с. Петрівське, фельдшерсько-акушерського пункту с. Єгорівка зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні Волноваської районної ради у комунальну власність Вугледарської міської територіальної громади в особі Вугледарської міської ради

Бочков

Андрій Валентинович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії

Пономаренко

 Інна Володимирівна

Керуючий справами, заступник голови комісії

Члени комісії:

Вербовський

Максим Петрович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Дятлов

Євген Вікторович

начальник відділу економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Вугледарської міської ради

Лайдьонова

Анна Сергіївна

Головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради»

Любченко

Сергій Миколайович

Т.в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради»

Павленко

Наталія Анатоліївна

Бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради»

Пісклова

Наталя Володимирівна

Начальник юридичного відділу Вугледарської міської ради

Романюк

Наталія Сергіївна

Головний спеціаліст з питань управління власністю виконавчого аппарату Волноваської  районної ради  

Суменкова

Галина Миколаївна

Начальник відділу земельних відносин

Вугледарської міської ради

Склад комісії з приймання-передачі майна, майнових прав та зобов’язань комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради» а саме: амбулаторії с. Микільське, амбулаторії с. Петрівське, фельдшерсько-акушерського пункту с. Єгорівка зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні Волноваської районної ради у комунальну власність Вугледарської міської територіальної громади в особі Вугледарської міської ради  підготовлено юридичним відділом Вугледарської міської ради

Начальник юридичного відділу                                            Наталя ПІСКЛОВА

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)