Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

22.03.2019 № 7/41-38

м. Вугледар

Про внесення змін до загальної чисельності виконавчих органів Вугледарської

міської ради

Розглянувши пропозицію міського голови, у зв’язку з передачею функцій щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей від відділу у справах сім’ї та молоді до Вугледарського міського управління соціального захисту населення, з метою оптимізації штатної чисельності виконавчих органів Вугледарської міської ради, з урахуванням листа Міністерства соціальної політики України від 15.06.2018 № 1153/0/2-18/37 «Про передачу функцій щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей», керуючись пунктом 5 частини першої статті 26, пунктом 6 частини четвертої статті 42, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до загальної чисельності виконавчих органів Вугледарської міської ради, а саме: збільшити штат Вугледарського міського управління соціального захисту населення на 1 штатну одиницю головного спеціаліста з 01.04.2019 року.
  2. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В. та керуючого справами виконавчого комітету Пономаренко І.В.

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич