Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

19.04.2019 № 7/42-2

м. Вугледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 26.01.2018 № 7/36-3 «Про передачу частини приміщення адміністративної будівлі в безоплатне безстрокове користування»

         В зв’язку з передачею адміністративної будівлі, що розташована за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а, частина якої безоплатно використовується Вугледарським коледжем Донецького державного університету управління, з балансу комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» на баланс комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради», з метою реалізації потреби мешканців міста у здобутті вищої освіти на території міста, керуючись частиною другою статті 327 Цивільного кодексу України, статтею 18, частинами п’ятою та шостою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 26.01.2018 № 7/26-8 «Про передачу частини приміщення адміністративної будівлі в безоплатне безстрокове користування», виклавши пункт 2 рішення в наступній редакції:

«2. Директору комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» (Мироненко) та Вугледарському коледжу Донецького державного університету управління укласти договір безоплатного безстрокового користування майном (позички), вказаним в пункті 1 цього рішення у відповідності до вимог діючого законодавства України.»

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич