Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

21.06.2019 № 7/44-24

м.Вугледар

Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік

Згідно з планом діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Вугледарської міської ради на 2019 рік, затвердженим рішення Вугледарської міської ради від 23.11.2018 № 7/37-25 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік в м.Вугледарі», керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно пункту 8.3 статті 8, пунктів 12.3,12.4 статті 12 Податкового Кодексу України (зі змінами), Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та пункту 24 частини першої статті 26, частин п’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 59, статті 69, частини першої статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Установити на території Вугледарської міської ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1 (додається);

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за переліком згідно з додатком 2 (додається).

  1. Установити, що:

1) платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є  власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості в м.Вугледарі;

2) об’єктами оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка;

3) базою оподаткування є загальна площа об’єкта  житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

  1. Інші елементи податків (зокрема порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку) та відносини, що виникають у сфері справляння податків визначаються виключно пунктами 266.6 - 266.10 статті 266 Податкового кодексу України.
  2. Обєкти нерухомості, які не є обєктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначаються відповідо до підпункту 266.2.2 пункту266.2 статті 266 Податкового кодексу України.
  3. Для встановлення розмірів ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідно до меж економіко-планувальних зон міста Вугледара, затверджених рішенням Вугледарської міської ради від 14.07.2014/6-57-3 «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінки земель м.Вугледара» застосовувати такі зони міста:

І зона: 1,2,3 економіко-планувальні зони;

ІІ зона: 4,6,7 економіко-планувальні зони;

ІІІ зона: 5,8 економіко-планувальні зони.

  1. Відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики (Шиян) оприлюднити рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради.
  2. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський), з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко) та з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями (Романенко).

Міський голова                                                                      А.Ю. Сілич