Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

21.06.2019 № 7/44-25

м.Вугледар

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

Згідно з планом діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Вугледарської міської ради на 2019 рік, затвердженим рішенням  Вугледарської міської ради від 23.11.2018 № 7/37-25 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік в м.Вугледарі», керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно пункту 8.3 статті 8, пунктів 12.3,12.4 статті 12, пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України (зі змінами), Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та пункту 24 частини першої статті 26, частин п’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 59, статті 69, частини першої статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Установити на території Вугледарської міської ради:

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1 (додається);

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2 (додається).

  1. Установити, що:

1) платниками податку є:

власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);

землекористувачі.

2) об’єктами оподаткування земельним податком є:

земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні;

земельні частки (паї), які перебувають у власності.

3) базою оподаткування земельним податком є:

нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до статті 289 Податкового кодексу України;

площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

Інші елементи податків (зокрема порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку) та відносини, що виникають у сфері справляння податків, визначаються виключно статтями  285-287 Податкового кодексу України.

  1. Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню земельним податком, визначаються відповідо до статті 283 Податкового кодексу України.
  2. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.
  3. Відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики (Шиян) оприлюднити рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський), з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко) та з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями (Романенко).

Міський голова                                                                      А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене