Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.08.2019 №7/46-1

м. Вугледар

Про безоплатну передачу проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво спортивного залу в будівлі колишнього теплопункту №2 за адресою: м.Вугледар, вул.Шахтарська, буд.46»

З метою подальшої реалізації проекту «Будівництво спортивного залу в будівлі колишнього теплопункту №2 за адресою: м.Вугледар, вул.Шахтарська, буд.46», керуючись Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку № 7 «Основні засоби», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27 квітня 2000 № 92 (зі змінами) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 травня 2000 за № 288/4509, статтями 17, 25, частинами першою, п’ятою та шостою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати безоплатно з балансу виконавчого комітету Вугледарської міської ради на баланс комунального закладу «Вугледарський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Будівництво спортивного залу в будівлі колишнього теплопункту №2 за адресою: м.Вугледар, вул.Шахтарська, буд.46».
  2. Повноваження з передачі на баланс проектно-кошторисної документації по об’єкту, вказаному в пункті 1 цього рішення, покласти на постійно діючу інвентаризаційну комісію виконавчого комітету Вугледарської міської ради (Бочков).
  3. Голові постійно діючої інвентаризаційної комісії виконавчого комітету Вугледарської міської ради (Бочков) забезпечити передачу проектно-кошторисної документації по об’єкту, вказаному в пункті 1 цього рішення, відповідно до вимог чинного законодавства України.
  4. Комунальному закладу «Вугледарський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Калініченко) прийняти на баланс проектно-кошторисну документацію по об’єкту, вказаному в пункті 1 цього рішення, в установленому законодавством порядку.
  5. Відділу обліку та звітності (Цибульник) здійснити списання проектно-кошторисної документації по об’єкту, вказаному в пункті 1 цього рішення, згідно з діючим законодавством України.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Бочков) та комісію міської ради з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                    А.Ю.Сілич