Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17.02.2021                                           № 67/6-21

м.Вугледар

Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

Попередньо розглянувши проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52, частини шостої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Внести на розгляд міської ради проєкт рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (додається).

Міський голова         А.Ю. Сілич   

 

                                                                                                   ПРОЄКТ

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

   .02.2021 №    /

м. Вугледар

Про затвердження міської цільової програми «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

З метою передбачення у міському бюджеті Вугледарської міської територіальної громади співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», відповідно до підпункту 3 пункту 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №196 (із змінами), враховуючи рішення виконавчого комітету Вугледарської міської ради від 20.01.2021 №11/6-21 «Про передбачення у міському бюджеті Вугледарської міської територіальної громади на 2021 рік співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку» та керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити міську цільову програму «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (додається).
 2. Визначити, що джерелом фінансування даної програми є міський бюджет Вугледарської міської територіальної громади в сумі 3806,231 тис. грн.
 3. Координацію з виконання даного рішення покласти на відділ з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг (Пугач).
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Вербовський), постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський), постійну комісію міської ради з питань розвитку інфраструктури управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова         А.Ю.Сілич

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

 _______2021 № _____/_____

Міська цільова програма

«Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

 1. Загальні положення

Програма розроблена відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 3 пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №196 «Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проєктів – переможців «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (із змінами), рішення виконавчого комітету Вугледарської міської ради від 20.01.2021 №11/6-21 «Про передбачення у міському бюджеті Вугледарської міської територіальної громади на 2021 рік співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку».

            Так рішенням виконавчого комітету Вугледарської міської ради від 25.03.2020 №120/6-20 затверджено проектно-кошторисну документацію «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара». Проектом передбачається будівництво сучасного Центру надання адміністративних і соціальних послуг на території розміщення адміністративної будівлі виконавчого комітету міської ради, як окремої 2-поверхової будівлі, загальна площа – 903,50 кв.м., із створенням до 50 робочих місць, в тому числі фронт-офіс – 21 робоче місце із залученням спеціалістів Управління соціального захисту населення і Пенсійного фонду.

            Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах на 24.04.2019 року складає 38462,986 тис.грн.

            При цьому відповідно до підпункту 3 пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №196 «Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проектів – переможців «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» критерій співфінансування з місцевого бюджету встановлюється на рівні 10 відсотків від вартості проекту.

            Тобто сума співфінансування з міського бюджету Вугледарської міської територіальної громади складає 3806,231 тис.грн.

 1. Мета програми

Забезпечення розвитку інфраструктури території міста Вугледара, системи надання адміністративних і соціальних послуг, повністю орієнтованої на громадян та підприємців, шляхом створення (будівництва) сучасного Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара.

 1. Завдання і строки виконання програми

Завдання програми – забезпечення будівництва об’єкта, а саме Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара.

            Строки виконання програми – 2021 рік.

 1. Заходи та напрями виконання програми

Заходи програми – створення (будівництво) сучасного офісу, що дозволить якісне надання адміністративних послуг і забезпечить скорочення часу на їх отримання, підвищить комфортність, зручність та доступність в отриманні максимальної кількості адміністративних послуг в одному приміщенні.

Забезпечення співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 1. Очікувані результати

Очікувані показники реалізації міської цільової програми «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» наведені у додатку до програми (додається).

 1. Обсяги та джерела фінансування програми

            Фінансування цієї програми у 2021 році здійснюється за рахунок коштів міського бюджету Вугледарської міської територіальної громади у розмірі 3806,231 тис. грн.

            Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем програми є виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

 1. Контроль за реалізацією програми

Безпосередній контроль за реалізацією програми здійснює заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно розподілу обов’язків керівництва виконкому, постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації та постійна комісія міської ради з питань розвитку інфраструктури управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин.

Після виконання програми відділ з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг міської ради готує інформацію про результати виконання програми і подає її на розгляд Вугледарської міської ради.

Секретар міської ради                                                                                В.В.Іваницький

Міську цільову програму «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» підготовлено відділом з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг

Начальник відділу з питань видачі

документів дозвільного характеру

та надання адміністративних послуг                                            В.М.Пугач

 

Додаток

до міської цільової програми «Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

Очікувані результати виконання програми

«Співфінансування проєкту регіонального розвитку «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара», що реалізовуватиметься у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

№з/п

Назва показника

2021 рік

В тому числі планові показники бюджету територіальної громади

Одиниця виміру

Значення показника

1

2

3

4

5

1.

Затрат

     

1.1

Загальний обсяг видатків

тис.грн.

3806,231

3806,231

1.2

Кількість проєктів регіонального розвитку, які потребують співфінансування

од.

1

1

2.

Продукту

     

2.1

Кількість проєктів, регіонального розвитку, на які передбачено співфінансування

од.

1

1

3.

Ефективності

     

3.1

Середній обсяг витрати на співфінансування проєкту регіонального розвитку

тис.грн

3806,231

3806,231

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)