Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 19 травня 2021 року               м. Вугледар                     № 196/6-21         

Про стан реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на житло у Вугледарській міській територіальній громаді

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей про стан реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на житло у Вугледарській міській територіальній громаді, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 09 квітня 2021 року №310/5-21 «Про виконання регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2018-2020 роки», керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію про стан реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на житло у Вугледарській міській територіальній громаді взяти до уваги (додається).

Міський голова                                                                      Андрій Сілич

Додаток

до рішення виконавчого

комітету міської ради

19 травня 2021 року № 196/6-21

ІНФОРМАЦІЯ

про стан реалізації права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на житло у Вугледарській міській територіальній громаді

Служба у справах дітей на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 09 квітня 2021 року №310/5-21 «Про виконання регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2018-2020 роки» повідомляє наступне.

З метою реалізації державної політики в частині захисту житлових прав дітей службою у справах дітей проводиться моніторинг житла, яке належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Ведеться персоніфікований облік нерухомого майна, яке належить дітям зазначеної категорії на правах власності чи користування, на паперових носіях та в електронному вигляді. Постійно проводиться внесення даних про житло дітей до єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти». За 18 дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, житло закріплено рішенням виконавчого комітету міської ради. З метою запобігання незаконного відчуження житла, яке належить дітям вищевказаної категорії, на праві приватної власності (користування), рішення про закріплення житла направлені до об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають житло на праві власності. Над житлом усіх дітей, вищевказаної категорії, призначено опікуни. 52 дитини житла не мають.

          Станом на 30.04.2021 року на квартирному обліку перебувають 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 6 осіб з їх числа та 1 особа, якій більше 23 років; на соціальному квартирному обліку перебуває 2 особи з числа дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування. У грудні 2020 року рішенням виконавчого комітету міської ради 1 особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, якій більше 23 років, надано 1 кімнатну квартиру із житлового  фонду повторного заселення Вугледарської міської територіальної громади.

В рамках міської цільової програми «Придбання житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» на 2017 рік», за рахунок субвенції із державного бюджету придбано 3 однокімнатні квартири соціального призначення для осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Згідно із договорами найму, 2 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали житло соціального призначення. Ведеться підготовка документів для надання ще одній особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, житла соціального призначення.

Протягом 2018 – 2020 років, згідно із міською цільовою програмою «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа», на умовах співфінансування місцевого та обласного бюджетів (50х50)  на вторинному ринку придбано: у 2018 році - 3 квартири; у 2019 – 2 квартири; у  2020 - 1 квартиру. У 2021 році планується придбання ще 1 квартири для 1 дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування або особи з їх числа.

Начальник служби у справах дітей                                    Людмила ЄРЬОМЕНКО

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)