Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 19 травня 2021 року               м. Вугледар                     № 200/6-21

Про встановлення піклування над

неповнолітньою ХХХ року  народження  

На первинному обліку в службі у справах дітей міської ради перебуває ХХХ року народження, яка має статус дитини-сироти. Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 16 грудня 2020 року №438/6-20, ХХХ влаштовано під піклування ХХХ. Рішенням виконавчого комітету міської ради ХХХ звільнено від обов'язків піклувальника над ХХХ.

До служби у справах дітей звернулася ХХХ року народження, яка зареєстрована та мешкає за адресою: Донецька область, ХХХ, про призначення її піклувальником над неповнолітньою - ХХХ року народження. ХХХ перебуває в службі у справах дітей міської ради на обліку потенційних опікунів за № 0545-77. З правовими наслідками встановлення піклування ознайомлена.

Керуючись статтями 243, 244, 246, Сімейного кодексу України, статтею 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 3 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пунктами 42, 63 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 3 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити піклування над неповнолітньою ХХХ року народження, і призначити ХХХ року народження, її піклувальником.
  2. Зобов’язати ХХХ звернутись до Вугледарського міського управління соціального захисту населення та Волноваського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Донецькій області з метою призначення передбачених чинним законодавством України виплат на дитину.
  3. Призначати ХХХ особою, яка буде представляти інтереси дитини на час здійснення права на спадкування.
  4. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» (Сосюра):

1) здійснювати нагляд за дитиною;

2) забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду;

3) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 травня звіт про стан здоров’я ХХХ, дотримання піклувальником рекомендацій лікаря.

  1. Вугледарському міському відділу освіти (Войцеховський):

1) забезпечити право дитини на здобуття освіти;

2) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 травня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь піклувальника у вихованні дитини.

  1. Вугледарському міському управлінню соціального захисту населення (Солоха) забезпечити оздоровлення дитини на пільгових умовах.
  2. Рекомендувати Відділенню № 2 Волноваського районного відділу ГУ НП в Донецькій області (Шеремета) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 травня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку піклувальника.
  3. Службі у справах дітей міськоï ради (Єрьоменко) інформацію про хід виконання даного рішення виносити на розгляд виконавчого комітету міської ради щорічно у травні.
  4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей (Єрьоменко).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія БОЧКОВА.

Міський голова                                                                      Андрій Сілич

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)