Installing Joomla

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 15 вересня  2021 року           м. Вугледар                             № 317/6-21                  

Про встановлення опіки над малолітньою ХХХ року народження

         На первинному обліку в службі у справах дітей перебуває ХХХ року народження. Рішенням виконавчого комітету міської ради від 14 червня 2021 ХХХ надано статус дитини-сироти, так як мати дитини померла, відомості про батька записані відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України. Житла та майна не має.

 До служби у справах дітей міської ради звернулась тітка ХХХ, яка мешкає за адресою: Донецька область, ХХХ, з проханням призначити її опікуном над малолітньою ХХХ  року народження. ХХХ згідно із чинним законодавством надано необхідний пакет документів. З правовими наслідками встановлення опіки ознайомлена. З 31.08.2021 року ХХХ перебуває на обліку потенційних опікунів в службі у справах дітей Вугледарської міської ради за №0545-80.

                Керуючись статтями 243, 244, 246 Сімейного кодексу України, пунктом 42 Постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

  1. Встановити опіку над малолітньою ХХХ року народження, і призначити ХХХ року народження, її опікуном.
  2. Зобов’язати ХХХ звернутись до Вугледарського міського управління соціального захисту населення та Відділу обслуговування громадян № 16 (сервісний центр м.Вугледар) Головного управління пенсійного фонду України з метою призначення передбачених чинним законодавством України виплат на дитину.
  3. Управлінню міського господарства Вугледарської міської ради (Мироненко) після досягнення дитиною 16-річного віку розглянути питання постановки ХХХ. на квартирний облік.
  4. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» (Сосюра):

1) здійснювати нагляд за дитиною,  закріпити за нею сімейного лікаря;

2) забезпечити двічі на рік проходження медичного огляду;

3) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 вересня звіт про стан здоров’я ХХХ, дотримання опікуном рекомендацій лікаря.

  1. Вугледарському міському відділу освіти (Войцеховський):

1) забезпечити право дитини на здобуття освіти;

2) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 вересня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні.

  1. Вугледарському міському управлінню соціального захисту населення (Солоха) забезпечити оздоровлення дитини на пільгових умовах.
  2. Рекомендувати Відділенню № 2 Волноваського районного відділу ГУ НП в Донецькій області (Шеремета) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 вересня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку опікуна.
  3. Службі у справах дітей міськоï ради (Єрьоменко) інформацію про хід виконання даного рішення виносити на розгляд виконавчого комітету міської ради щорічно у вересні.
  4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей (Єрьоменко).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія БОЧКОВА.

Перший заступник міського голови                                       Євген МАТВІЄНКО

                                                                            

Нещодавно розміщене

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)