Installing Joomla

Gerb

 

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 15 вересня  2021 року           м. Вугледар                             № 318/6-21                  

Про встановлення піклування над неповнолітньою ХХХ року народження

На первинному обліку в службі у справах дітей перебуває ХХХ року народження. Мати дитини – ХХХ померла (актовий запис ХХХ, складений Вугледарським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області). Батько дитини – ХХХ помер (актовий запис ХХХ, складений відділом реєстрації актів цивільного стану Вугледарського міського управління юстиції Донецької області).

Рішенням виконавчого комітету міської ради  від 17 січня 2018 року №33 ХХХ надано статус дитини-сироти. 11.07.2021 року  опікун дитини  – ХХХ померла (актовий запис № ХХХ складений Вугледарським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків).

До служби у справах дітей міської ради 29.07.2021 року  звернувся дядько ХХХ року народження, який зареєстрований та мешкає за адресою:  Донецька область, м.Вугледар, ХХХ з проханням призначення його піклувальником над неповнолітньою племінницею ХХХ.

Згідно із поданими документами, висновком, виданим службою у справах дітей Вугледарської міської ради від 06 серпня 2021 року №15-24-188 ХХХ може  виконувати обов’язки піклувальника. З правовими наслідками встановлення піклування ХХХ ознайомлений.

Керуючись статтями 243, 244, 246, Сімейного кодексу України, статтею 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтею 3 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпунктом 3 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити піклування над неповнолітньою – ХХХ року народження, і призначити ХХХ року народження, її піклувальником.
  2. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вугледарської міської ради» (Сосюра):

1) здійснювати нагляд за дитиною,  закріпити за нею сімейного  лікаря;

2) забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду;

3) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 вересня звіт про стан здоров’я ХХХ дотримання піклувальником рекомендацій лікаря.

  1. Вугледарському міському відділу освіти (Войцеховський):

1) забезпечити право дитини на здобуття освіти;

2) надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 01 вересня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь піклувальника у вихованні дитини.

  1. Вугледарському міському управлінню соціального захисту населення (Солоха) забезпечити оздоровлення дитини на пільгових умовах.
  2. Рекомендувати відділенню поліції №2 Волноваського районного відділу поліції ГУ НП в Донецькій області  (Шеремета)   щорічно до 1 вересня  надавати службі у справах дітей звіт про наявність чи відсутність правопорушень та  проявів асоціальної поведінки з боку дитини та піклувальника, про вжиті профілактичні заходи.
  3. Службі у справах дітей міськоï ради (Єрьоменко) інформацію про хід виконання даного рішення виносити на розгляд виконавчого комітету щорічно у вересні.
  4. Координацію роботи з виконання рішення покласти на службу у справах дітей (Єрьоменко).
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія БОЧКОВА.

Перший заступник міського голови                                       Євген МАТВІЄНКО

Нещодавно розміщене

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)